ZAWSZE ŚWIEŻE

Świeże, chrupiące paryskie bagietki, francuskie croissanty, ciasta i ciastka oraz smaczne pieczywo pieczone we własnych piekarniach, pachnące, smaczne wędliny i ryby wędzone w naturalny sposób to oferta, z której korzystają Klienci w sklepach należących do sieci handlowej E.leclerc.

Inwestycje we własną produkcję są stałym elementem strategii handlowej sklepów należących do sieci E.Leclerc. Jako pierwsze w Polsce uruchomiły własne wędzarnie wędlin, ryb oraz piekarnie. Jest to oferta którą E.Leclerc przyciąga swoich klientów, ponieważ mogą oni o każdej porze dnia zapatrzeć się w świeże, gorące pieczywo zarówno to tradycyjne jak i specjalne dopasowane do indywidualnych gustów.

JAKOŚĆ I SERWIS

Dbamy o to, by odwiedzając sklepy E.Leclerc spotkali się Państwo z najwyższą jakością. Starannie wybieramy producentów i dostawców, którzy spełnią nasze szczegółowe wymagania. Każdorazowo dokładnie sprawdzamy oferowane Państwu produkty. Dzięki nowoczesnym urządzeniom zapewniamy najlepsze warunki przechowywania i magazynowania. Cały asortyment podlega okresowej kontroli.

Dzięki temu możemy mieć pewność, że oferowane Państwu produkty są na najwyższym poziomie i odpowiadają Państwa oczekiwaniom.

NAJNIŻSZE CENY

E.Leclerc wiem, że kupuję najtaniej.

Zgodnie z podstawową ideą Ruchu E.Leclerc staramy się dostarczać Państwu produkty po najniższych możliwych cenach. Osiągamy to dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niezmiennej polityce działania. Najniższa cena to dla nas także zobowiązanie spełniania Państwa wymagań – dzięki temu mogą mieć Państwo świadomość, że niska cena nie wpływa na jakość oferowanych przez nas produktów.

SZEROKI ASORTYMENT

Doceniana przez klientów, partnerów handlowych i pracowników siec handlowa E.Leclerc istnieje w Polsce od 20 lat.

Sieć E.Leclerc to obecnie 43 sklepy, oferujące bogaty asortyment: od tradycyjnych, świeżych i wysokogatunkowych produktów żywnościowych, przez odzież i obuwie, po produkty RTV i AGD - wszystkie podlegające stałej kontroli. To także specjalnie wybrane produkty ekologiczne i bezglutenowe, dostępne w oznakowanych strefach i działach. To wreszcie produkty wyjątkowe, importowane z Francji, dostępne wyłącznie w E.Leclerc oraz marki własne: Wiodąca Marka i €.C.O.+. Dla wygody klientów dostępne także za pośrednictwem sklepów internetowych DRIVE. Oferty dopełnia 12 stacji benzynowych, oferujących paliwo wysokiej jakości, potwierdzonej niezbędnymi świadectwami i certyfikatami.

PRODUKTY LOKALNE

Wszystkie sklepy E.Leclerc realizują program „Producenci Lokalni”, dzięki któremu Klienci mają zapewniony dostęp do najlepszych regionalnych produktów a lokalni wytwórcy szansę na wzmocnienie dynamiki rozwoju, zdobycie nowych odbiorców, zwiększenie swojej konkurencyjności, poszerzenie produkcji i wzrost zatrudnienia.

 

 

Strona wykorzystuje cookie zapisując dane użytkownika.
Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki Polityka prywatności.

OK